Dębica

ul. Drogowców

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
22 000 PLN
Cena za m2
20,66 PLN
Powierzchnia
1 065 m2
Powierzchnia działki
4 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
2007
Min. okres najmu (w latach)
1
Kaucja
22000
Dostępne od
2023-10-01
Numer oferty
2/3848/OOW

Opis nieruchomości

Biuro PROPERTY Nieruchomości prezentuje do wynajęcia obiekt komercyjny  o przeznaczeniu magazynowo-usługowo-produkcyjnym o powierzchni całkowitej 1065 m2 z przyległym do niego placem parkingowym.
Nieruchomość położona jest w strefie pośredniej Dębicy (BŁONIA), w dzielnicy usługowo – handlowo – przemysłowej spełniającej rolę centrum handlowo – usługowego. Dojazd do nieruchomości jest bardzo dobry. Wyjazd ulicą Drogowców, Transportowców do ulicy Sandomierskiej, będącej trasą wylotową z miasta w kierunku Tarnobrzega (węzła autostrady A4) oraz w kierunku drogi krajowej DK94. Nieruchomość znajduje się w obszarze, gdzie nie występuje zabudowa mieszkalna. Odległość od centrum miasta Dębica około 3 km. Teren uzbrojony w miejską sieć instalacji wody i kanalizacji, sieci gazowe i elektryczne. 
Konstrukcja budynku biurowo - magazynowego o konstrukcji tradycyjnej (cegła ceramiczna), stropy betonowe, dach drewniany kryty blachą.
Przed budynkiem znajduje się plac manewrowy / parkingowy.
Pomieszczenie magazynowe pełniło dotychczas funkcję chłodni artykułów spożywczych (chłodzenie od 0*C do -20 *C).  Obiekt dostosowany dla szeroko pojętej branży spożywczej, wędliniarskiej.

Powierzchnie biurowe z zapleczem socjalnym o powierzchni użytkowej: parter 178 m2, piętro 142 m2, magazyn 531 m2.*Cena podana w netto.


Zapraszamy do kontaktu: tel. + 48 664 628 971

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Stan budynku: Dobry
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, Kolej, PKS

Kontakt

Łukasz Ślusarczyk

Łukasz Ślusarczyk

Telefon:
664428971
E-mail:
slusarczykl@wp.pl
Numer licencji:
21363

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROPERTY Łukasz Ślusarczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Rynek 5, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej