O nas

Podstawą w prowadzeniu biura obsługi nieruchomości jest solidne przygotowanie do zawodu, zdobycie odpowiedniego wykształcenia, licencji zawodowej, nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy. Mimo dużego doświadczenia w branży nieruchomości staramy się uczestniczyć w licznych kursach i szkoleniach zawodowych organizowanych przez stowarzyszenia, których jesteśmy członkami. Zawód pośrednika wymaga 100 % zaangażowania, niezwykłej dokładności, skupienia i ogromnego poczucia odpowiedzialności. Niejednokrotnie klienci powierzają nam nieruchomości będące dorobkiem ich całego życia. Otrzymując zlecenia dotyczące nieruchomości, których wartości sięgają nieraz kilku, a nawet kilkunastu milionów złotych nie możemy pozwolić sobie na błąd.

 

Decydując się na powierzenie nam spraw związanych z obrotem nieruchomościami, klient korzysta z doświadczenia i profesjonalizmu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach pośrednictwa na rynku nieruchomości. Kładziemy duży nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo transakcji. Sprawdzamy stan prawny oferowanych nieruchomości. Konsultujemy się w sprawach naszych klientów z notariuszami, rzeczoznawcami i doradcami podatkowymi. Współpracujemy również z doświadczonymi pośrednikami finansowymi pomagając klientom w uzyskaniu kredytów. Dzięki podejmowanym przez nas działaniom proces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości przebiega sprawnie i bezpiecznie. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

 

Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami z poszanowaniem norm etycznych i zawodowych, działając w najlepiej pojętym interesie osób, które nam zaufały, mając na celu ich bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję. Wyróżnia nas wysoka skuteczność działania oraz wysoka jakość obsługi. Potwierdza to bardzo dużo pochlebnych opinii i komentarzy zadowolonych klientów. Cechuje nas kompleksowe podejście i fachowe doradztwo. Jako jeden z nielicznych na Podkarpaciu posiadam certyfikowany tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Nieruchomości. Naszym klientom proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w obrocie nieruchomościami. Potrafimy wsłuchiwać się w ich potrzeby, preferując indywidualne podejście do zgłaszanych potrzeb. Nie ograniczamy się do prezentowania nieruchomości, ale pomagamy w całym procesie obrotu nieruchomościami od przyjęcia oferty przez doradztwo, aż do finalizacji transakcji najmu lub sprzedaży oraz przekazania lokalu. Posiadamy dużą wiedzę i stosowne wykształcenie dotyczące branży, jak również spore doświadczenie zawodowe. Mamy za sobą setki pomyślnie przeprowadzonych transakcji. Wyspecjalizowaliśmy się również w komercjalizacji lokali handlowych i usługowych.

 

Jeśli chodzi o rynek pierwotny, czyli sprzedaż nowych domów i mieszkań to współpracujemy od lat tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi inwestorami. To właśnie ich solidność i wiarygodność dają gwarancję bezpieczeństwa transakcji, a co za tym idzie, pewność, że nasi klienci będą zadowoleni.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: