Brzeźnica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 380 000 PLN
Cena za m2
9 710,53 PLN
Powierzchnia
760 m2
Powierzchnia działki
7 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2017
Dostępne od
2022-11-26
Numer oferty
7/3848/OOS

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny budynek komercyjny/biurowy zlokalizowany w Brzeźnicy k. Dębicy przy drodze wojewódzkiej nr 985,  w pobliżu zjazdu z autostrady A4. Budynek położony na działkach o łącznej powierzchni 0,7 ha. Budynek wolnostojący, 2 kondygnacyjny, o powierzchni użytkowej ok. 530 m2,  budowany w technologii tradycyjnej murowanej.

W skład pomieszczeń wchodzi recepcja, sala obsługi klienta, sala narad, 9 odrębnych przestronnych biur, pomieszczenia socjalne, toalety, zaplecza techniczne.

Obiekt Idealny do zaadaptowania na potrzeby gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, biur projektowych, biur rachunkowych i innych.
Wysoki standard wykończenia, przejrzysta przestrzeń oraz rozmieszczenie pomieszczeń, ułatwi możliwość aranżacji według indywidualnych potrzeb.
Obiekt wyposażony w niezbędne instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową, wentylacji mechanicznej, teletechniczną i alarmową.

Na terenie posesji znajduje się obszerny parking wyłożony kostka brukową.

Obiekt znajduje się na obszarze zabudowy przemysłowo - usługowej. W sąsiedztwie FFiL Śnieżka, Firma Malibu i inne.

0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem PROPERTY Nieruchomości w Dębicy ul. Rynek 5 DH ROLNIK I piętro, tel.: +48 664 428 971, +48 600 210 956.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Trapez
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada

Kontakt

Łukasz Ślusarczyk

Łukasz Ślusarczyk

Telefon:
664428971
E-mail:
slusarczykl@wp.pl
Numer licencji:
21363

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROPERTY Łukasz Ślusarczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Rynek 5, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej