Straszęcin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
149 000 PLN
Cena za m2
99,33 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2021-10-24
Numer oferty
123/3848/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu nasprzedaż działkę  o powierzchni ok. 15 ar. Działka bardzo ustawna, położona w Straszęcinie, gm. Żyraków. 
Woda, kanalizacja, gaz, prąd, w drodze wewnętrznej. Ustanowiona służebność przejazdu. Cicha spokojna, okolica blisko centrum, szybki dojazd do zjazdu z Autostrady A4 Dębica-Zachód.

Zainteresowanych zapraszamy do biura sprzedażymieszczącego się w Dębicy przy ul. Rynek 5, DH ROLNIK, I p. PROPERTY Nieruchomościtel. 664 428 971, 600 210 956, e-mail: biuro@property.net.pl.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i niestanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innychwłaściwych przepisów prawnych. Prezentowane zdjęcia i wizualizacje posiadająjedynie charakter poglądowy i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Bar, Sklep, Przedszkole, Zabudowa niska, Plac zabaw, Kościół
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, PKS

Kontakt

Łukasz Ślusarczyk

Łukasz Ślusarczyk

Telefon:
664428971
E-mail:
slusarczykl@wp.pl
Numer licencji:
21363

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROPERTY Łukasz Ślusarczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Rynek 5, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej