Wola Żyrakowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
93 750 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia działki
1 250 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2022-11-01
Numer oferty
126/3848/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwie  działki  o powierzchni 12,50 ar każda. Działki bardzo ustawne, położone w Woli Żyrakowskiej, gm. Żyraków.
Prąd bezpośrednio na działce, woda, kanalizacja, gaz, w drodze wewnętrznej. Współwłasność w drodze wewnętrznej oraz służebność przejazdu. Cicha spokojna, okolica, szybki dojazd do zjazdu z Autostrady A4 Dębica-Zachód.

Zainteresowanych zapraszamy do biura sprzedaży mieszczącego się w Dębicy przy ul. Rynek 5, DH ROLNIK, I p. PROPERTY Nieruchomości tel. 664 428 971, 600 210 956, e-mail: biuro@property.net.pl.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Prezentowane zdjęcia i wizualizacje posiadają jedynie charakter poglądowy i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep, Szkoła, Przedszkole, Las, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, PKS

Kontakt

Łukasz Ślusarczyk

Łukasz Ślusarczyk

Telefon:
664428971
E-mail:
slusarczykl@wp.pl
Numer licencji:
21363

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROPERTY Łukasz Ślusarczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Rynek 5, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej