Dębica

ul. Drogowców

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 980 000 PLN
Cena za m2
2 506,33 PLN
Powierzchnia
790 m2
Powierzchnia działki
2 067 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1970
Dostępne od
2023-06-09
Numer oferty
9/3848/OOS

Opis nieruchomości

Biuro PROPERTY Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem handlowo-usługowym, dwukondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 790 m kw. zlokalizowaną na dwóch działkach. Łączna powierzchnia gruntów wynosi ponad 2000 m kw.
Budynek o konstrukcji murowanej wybudowany w latach s 70-tych regularnie remontowany.  Jest w dobrym stanie technicznym.

Budynek handlowo-usługowy został tak wybudowany, że istnieje możliwość jego podziału na dwie odrębne nieruchomości. Pierwsza część o powierzchni użytkowej 108 m kw., druga o powierzchni 622 m kw. W budynku istnieje możliwość wydzielenia lokali użytkowych, z których każdy posiada odrębne wejście i oddzielne liczniki. 

Bezpośrednio z ulicy Drogowców jest wejście do jednego lokalu komercyjnego położonego na parterze. Na potrzeby wynajmu w budynku oddzielono lokal komercyjny od ulicy Drogowców od pozostałej części budynku. Od strony parkingu przy ulicy Drogowców znajdują się dwa lokale użytkowe z odrębnymi wejściami oraz klatka schodowa, która prowadzi do pomieszczeń na piętrze. Tu powierzchnia użytkowa 390 metrów kwadratowych gdzie zlokalizowane są dwa lokale komercyjne.


Przed budynkiem znajdują się place utwardzone, drogi dojazdowe i miejsca parkingowe. Część terenu stanowi droga przejazdowa służebnością przejazdu. Budynek położony jest w sąsiedztwie obiektów przemysłowo-magazynowo-handlowych.

Lokalizacja, na której znajduje się nieruchomość jest bardzo atrakcyjna. W niewielkiej odległości mieści się centrum handlowo-usługowe z hipermarketami, punktami usługowymi, biurowcami i stacjami paliw. W odległości 500 m od przedmiotowej nieruchomości znajduje się główna arteria komunikacyjna miasta.
Obiekt znajduje się około 4 km od wjazdu na autostradę A4 Wschód. Teren jest ogrodzony, posiada bramę wjazdową z ulicy Drogowców.

Budynek jest uzbrojony w sieci: elektryczną, teletechniczną, wodociągową, kanalizacyjną i gazową.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W tym celu zapraszamy do siedziby firmy PROPERTY Nieruchomości Rynek 5, Dębica, tel. +48 664 428 971, +48 600 210 956.

"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus

Kontakt

Łukasz Ślusarczyk

Łukasz Ślusarczyk

Telefon:
664428971
E-mail:
slusarczykl@wp.pl
Numer licencji:
21363

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROPERTY Łukasz Ślusarczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Rynek 5, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej