Wałbrzych

ul. Mariana Jachimowicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Cena za m2
13,39 PLN
Powierzchnia działki
41 085 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Dostępne od
2016-01-27
Numer oferty
29/3848/OGS

Opis nieruchomości

SUPER OKAZJA !!! NOWA NIŻSZA CENA !!! ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA W WAŁBRZYCHU. Dla terenu jest uchwalony MPZP - Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna - Etap II - obszar produkcyjno - magazynowy ( wydane pozwolenie na budowę platformy magazynowej). Nieruchomość położona jest na obszarze miasta wyposażonym we wszystkie media, w tym sieć energii elektrycznej, sieć kanalizacyjną sanitarną i deszczową, wodociąg miejski, sieć gazową. Media znajdują się w granicy działek. Dojazd bezpośredni do nieruchomości od strony ul. Jachimowicza. Szacowana nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi dojazdowej i ma zagwarantowany dostęp do dróg publicznych. Dostępność terenu, na którym znajduje się wyceniana nieruchomość, środkami komunikacji zbiorowej i indywidualnej jest dobra. Jest to część Wałbrzycha atrakcyjnie położona w strukturze funkcjonalno – przestrzennej miasta, z dogodnym skomunikowaniem z pozostałymi dzielnicami miasta oraz z obwodnicą miejską dającą dostęp do sieci dróg krajowych.
OKAZJA !!!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łukasz Ślusarczyk

Łukasz Ślusarczyk

Telefon:
664428971
E-mail:
slusarczykl@wp.pl
Numer licencji:
21363

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROPERTY Łukasz Ślusarczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Rynek 5, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej