Pustków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
190 000 PLN
Cena za m2
24,36 PLN
Powierzchnia działki
0,78 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Szerokość działki (mb.)
92
Długość działki (mb.)
198
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2015-07-06
Numer oferty
20/3848/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlano - inwestycyjna w Pustkowie gm. Dębica przy drodze wojewódzkiej nr 985 Mielec-Dębica. Odległość od zjazdu z międzynarodowej Autostrady A4 i drogi krajowej E-40 wynosi ok. 6km. Odległość do najbliższych miast (Dębica, Mielec) wynosi ok. 12 km. Blisko przystanki komunikacji MKS i PKP, jak również w odległości ok. 2 km stacja kolejowa Kochanówka. Działka uzbrojona w wodę i gaz, możliwość przyłącza sieci kanalizacyjnej i elektrycznej. Powierzchnia działki wynosi 0,78 ha. Działka posiada plan zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Na działce jest zaprojektowany budynek mieszkalny (Projekt + wykonane fundamenty + słupki ogrodzeniowe do siatki wraz z podmurówką). Teren i budynek idealny pod restauracje, motel.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 12
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łukasz Ślusarczyk

Łukasz Ślusarczyk

Telefon:
664428971
Email:
slusarczykl@wp.pl
Numer licencji:
21363

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROPERTY Łukasz Ślusarczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Rynek 5, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej